Opinie o Nas
 • Przechowalnia 0
 • Jesteśmy na facebooku  Kontakt
  Chcesz złożyć zamówienie, zapytać o produkt, lub zadać inne pytanie?

  (22) 609 62 35

  (tel) 504 276 114
  (fax) 22/609 62 36
  (mail) czysto24@czysto24.net

  Nasz magazyn mieści się w Warszawie przy ul. Pryzmaty 15, jest czynny od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00.

  Umożliwiamy płatności kartami płatniczymi oraz kredytowymi za pomocą standardowego terminala


  Odwiedź nas osobiście. Zapraszamy.  Rzetelna Firma

  Mop jednorazowy standardowy

  Netto: 0,69 zł
  Brutto: 0,85 zł

  Producent: CEG
  Wysyłka:48 godzin

  Ilość:szt

  Używanie jednorazowego mopa to duże oszczędności. Jeden mop wystarczy na sprzątnięcie ponad 80m2 powierzchni płaskiej, a to wydatek zaledwie kilkudziesięciu groszy. Jest on więc nieporównywalnie niższy w stosunku do korzystania z tradycyjnych mopów.

  Korzystanie z mopa to także duża wygoda, ponieważ nie musimy ich prać i później suszyć. Zaraz po sprzątaniu zdejmujemy go ze stelaża, do którego jest przymocowany za pomocą rzepów i wyrzucamy go do śmieci. Gwarantuje to także higienę, gdyż nie magazynujemy brudnych mopów.

  Dane techniczne:
  • Wymiary: długość - 45cm
  • Kolor: biały
  Zastosowanie:
  • Pasuje do stelaża Spray Mopa

  Mop składa się z trzech warstw:

  Warstwy wykonanej ze specjalnej włókniny która dzięki zastosowaniu trójwymiarowych włókien oraz perforowanej powierzchni doskonale zbiera wszystkie nieczystości pozostawiając mytą powierzchnię idealnie czystą.

  Warstwy chłonnej która zatrzymuje wszystkie płyny i nieczystości w środku. Ten bardzo chłonny element sprawia, że jednorazowym mopem można bez trudu sprzątnąć ponad 70m2 powierzchni.

  Trzecia warstwa to włóknina zapewniająca nieprzerwaną przyczepność jednorazowego mopa do stelaża, a jednocześnie po przez swoje właściwości zabezpiecza stelaż przez zabrudzeniami.

  Trzywarstwowa budowa zapewnia optymalną wilgotność wkładu w kontakcie z podłogą. Nie pozostawia smug i zacieków. Wyjątkowa grubość i miękkość mopa a także jego duże wymiary 45cm długości i 15cm szerokości zapewniają skuteczną ochronę podłogi przed porysowaniem jej przez stelaż.
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.