Opinie o Nas
 • Przechowalnia 0
 • Jesteśmy na facebooku  Kontakt
  Chcesz złożyć zamówienie, zapytać o produkt, lub zadać inne pytanie?

  (22) 609 62 35

  (tel) 504 276 114
  (fax) 22/609 62 36
  (mail) czysto24@czysto24.net

  Nasz magazyn mieści się w Warszawie przy ul. Pryzmaty 15, jest czynny od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00.

  Umożliwiamy płatności kartami płatniczymi oraz kredytowymi za pomocą standardowego terminala


  Odwiedź nas osobiście. Zapraszamy.  Rzetelna Firma
  Koszt dostawy

  Uwaga!!! Ważna informacja:
  • Z powodu zdarzających się uszkodzeń dostarczanego towaru, obowiązkiem kupującego a jednocześnie jedyną podstawą ewentualnej reklamacji jest sprawdzenie paczki w obecności kuriera pod względem uszkodzeń, zgodności i kompletności dostarczonego towaru. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uchybień należy sporządzić protokół reklamacyjny (zawsze dostępny u kuriera) i przesłać faxem lub mailem do naszej firmy najpóźniej do następnego dnia po dostawie. Niespełnienie powyższych warunków będzie skutkowało odrzuceniem jakichkolwiek reklamacji. Jednocześnie zapewniamy Państwa, że wszystkie nasze przesyłki są wysyłane kompletne i nieuszkodzone, a ewentualne uszkodzenia mogą powstać jedynie podczas transportu.
  Koszt dostawy

  1. Dostawa gratis – Klient na terenie Polski, który złoży zamówienie za min. 500,00 zł netto nie ponosi kosztów dostawy.
  2. Koszt przesyłki dostarczanej za pośrednictwem firmy kurierskiej uzależniony jest od wagi paczki i jest podawany przy składaniu zamówienia.
  3. Koszt dostaw na terenie Polski dla zamówień, których wartość nie przekracza 500,00 zł netto. Waga paczki do 30 kg dla wszystkich formy płatności – 15,00 zł netto.
  4. Koszt dostawy doliczany jest do faktury VAT w osobnej pozycji. Koszt dostawy może być wliczony dodatkowo w cenę zamawianych produktów, jeżeli nie chcą Państwo, aby pozycja przesyłki widniała w fakturze. Prosimy o informację o zmianie sposobu rozliczenia kosztów dostawy w polu "Uwagi do zamówienia" podczas składania zamówienia.

  Uwaga!!! Ważna informacja:
  • Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy. Sklep www.czysto24.net nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.