Opinie o Nas
Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • Jesteśmy na facebooku  Kontakt
  Chcesz złożyć zamówienie, zapytać o produkt, lub zadać inne pytanie?

  (22) 609 62 35

  (tel) 504 276 114
  (fax) 22/609 62 36
  (mail) czysto24@czysto24.net

  Nasz magazyn mieści się w Warszawie przy ul. Pryzmaty 15, jest czynny od poniedziałku do piątku od 7.30 do 16.00.

  Umożliwiamy płatności kartami płatniczymi oraz kredytowymi za pomocą standardowego terminala


  Odwiedź nas osobiście. Zapraszamy.  Stelaż Spay Mopa 40cm

  Netto: 60,00 zł
  Brutto: 73,80 zł

  Wysyłka:48 godzin

  Ilość:szt.

  Stelaż Spray Mopa to innowacyjny produkt wyróżniający się nie tylko budową i funkcjonalnością ale również wyjątkową skutecznością w czyszczeniu. Stelaż Spray Mopa to nowoczesna sztywna, lekka, aluminiowa konstrukcja. Najwyższej jakości rzepy zapewniają stabilne mocowanie nakładki, nie zapychają się i nie odrywają od stelaża, co często ma miejsce w sprzętach konkurencji.

  Dane techniczne:
  • Wymiary: szerokość - 40cm na 11cm
  • Kolor: srebrny i niebieski, przycisk koloru czerwonego
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Średnica otworu na kij: 25mm
  Zastosowanie:
  • Małe i średnie powierzchnie
  • Do stelaża  oprócz mopów jednorazowych możemy zastosować także oferowane przez nas tradycyjne mopy do zmywania wykonane z mikrofibry i bawełny, a także mopy do zamiatania wykonane z akrylu.
  Konstrukcja stelaża sprawia że całość powierzchni przylega do podłoża, co w połączeniu z jednorazowym mopem zapewnia bardzo skuteczne, szybkie, łatwe i przyjemne sprzątanie.

  Dotrze do każdego zakamarka.

  Czy tego chcemy, czy nie mycia podłogi nie da się uniknąć. Dla części osób ta czynność to nie tylko przykry obowiązek ale i istna katorga.

  Można jednak ułatwić sobie zadanie, używając odpowiednich narzędzi, tym narzędziem jest Spray Mop który dzięki swojej funkcjonalności i optymalnej długości drążka faktycznie ułatwia dotarcie do każdego zakamarka.Schylanie się i mycie w niewygodnej pozycji to już przeszłość.

  Stelaż Spray Mopa został wykonany z wytrzymałego aluminium. Trapezowy kształt i minimalna grubość stelaża umożliwia dotarcie do najtrudniej dostępnych zakamarków takich jak narożniki, okolice podstawy mebli, przestrzenie pod szafkami i wiele innych wcześniej nieosiągalnych miejsc.


  Dodatkowy przycisk na konstrukcji stelaża umożliwia przesuwanie kija, po linii stelaża co znacznie zwiększa jego zasięg w trudno dostępnych miejscach.

  Dzięki unikalnej konstrukcji jesteśmy w stanie posprzątać podłogę nawet gdy przestrzeń między podłogą a meblem wynosi już 1cm, w tym przypadku zasięg mycia wynosi 33 cm. A kiedy przestrzeń ta ma 6cm zasięg efektywnego mycia powiększa się do 150cm.

  Obrotowa głowica mopa ułatwia czyszczenie i zapewnia maksymalnie sprawne manewrowanie, co umożliwia dotarcie do nawet najbardziej niedostępnych zakamarków oraz dokładne wysprzątanie wcześniej niedostępnych miejsc.
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.